ŞANLIURFA DİŞ HEKİMLERİ ODASI

ŞANLIURFA DİŞ
HEKİMLERİ ODASI

    • Organizasyonumuzun sponsorluğunu üstlenen Nur Dental Diş Deposuna ve Mehmet Ali BADILLI beye bu kıymetli işbirlikleri için çok teşekkür ederiz…

        • Organizasyonumuzun sponsorluğunu üstlenen Nur Dental Diş Deposuna ve Mehmet Ali BADILLI beye bu kıymetli işbirlikleri için çok teşekkür ederiz…

          Şanlıurfa diş hekimleri odası

          Şanlıurfa Diş Hekimleri Odası

          28 Nisan 2024 Pazar günü, Türk Diş Hekimleri Birliği’ne bağlı Şanlıurfa Diş Hekimleri Odası’nın 8. Olağan Genel Kurulu ve seçimleri, ticaret odası toplantı salonunda gerçekleştirildi.

          Yeni yönetim kurulu ve diğer komiteler şu isimlerden oluşmaktadır: 

          Yönetim Kurulu Başkanı: Dt.Davut AKSOY

          Yönetim Kurulu Başkan Vekili: Dt.Müslüm ABACILAR

          Genel Sekreter: Dt.Baran SARITEMUR

          Sayman: Dt.Haydar Ali RASTGELDİ

          Yönetim Kurulu Üyeleri

          Dt.İsmail PARMAKSIZ
          Dt.Merve İNAN
          Dt.Hande HAS ELÇİ
          Dt.Yunus Emre HERGİL
          Dt.Abdulsamet DEMİRKOL

          Disiplin Kurulu Başkanı: Dt.Yıldız Yücel MERCAN

          Dt. M.Ulaş TANELİ

          Dt. Özlem KABALAK

          Dt.Ahmet AKAY

          Disiplin Raportör: Dt.Zeynep YETKİN

          Denetleme Kurulu Başkanı: Dt.İbrahim Halil TEMİROĞLU

          Dt.Ercan UÇAR

          Denetleme Raportör: Dt.Safa MARDİNLİ

           

          Şanlıurfa Diş Hekimleri Odası

          28 Nisan 2024 Pazar günü, Türk Diş Hekimleri Birliği’ne bağlı Şanlıurfa Diş Hekimleri Odası’nın 8. Olağan Genel Kurulu ve seçimleri, ticaret odası toplantı salonunda gerçekleştirildi.

          Yeni yönetim kurulu ve diğer komiteler şu isimlerden oluşmaktadır:

          Yönetim Kurulu: Davut Aksoy Abdussamed Demirkol Baran Sarıtemur Hande Has Elçi Haydar Ali Rastgeldi İsmail Parmaksız Merve İnan Müslüm Abacılar Yunus Emre Hergil

          Disiplin Kurulu: Yıldız Yücel Mercan Özlem Kabalak Zeynep Akgünlü Yetkin Ahmet Akay Mehmet Ulaş Taneli Denetleme Kurulu: Ercan Uçar İbrahim Temiroğlu Safa Mardinli

          Delegeler: Faruk Kaya İbrahim Kılıç Müslüm Abacılar Mehmet Ulaş Taneli Baran Sarıtemur Haydar Ali Rastgeldi İsmail Parmaksız

          Duyurular

          Etkinlikler

          Hekim İlan

          Basın Açıklamaları

          Sosyal Medya'da Biz